No Division Photo Development Officer Name

Telephone Number

01.      Atakalanpanna        Mrs.K.K.Roopa Sanjeewani      071-2961254
02.

 Pahamunupanna

ierekajpg 2 Mrs.N.A.Ireka Kumuduni  071-9203417 
 03  Pannila      
 04 Panapitiya North       
 05 Miyanawita East       
 06 Kiranodagama  ajantha 2 Mrs.R.A.Lakmali Rathnayaka  0719202964 
 07 Panapitiya South       
 08 Gabbela       
 09 Miyanawita West       
 10 Madalagama       
 11 Yatagara       
 12 Endana       
 13 Madalagama Colony  asanka 2    
 14 Kalalella       
 15 Nambuluwa       
 16 Yainna       
 17 Udahoupe       
 18 Nugawela East       
 19 Wellandura       
 20 Nugawela West  basnagada2 2    
 21 Bungiriya       

 

 

 

GN Division                                   Development Officer Name Telephone Number
Atakalanpanna   Mrs.K.K.R. Sanjeewani 0704155156
Pahamunupanna   Mrs.N.A.Ireka Kumuduni  0719203417
Pannila   Mrs.G.M.P,D,Nilanthi pathirana  0716607507
Miyanawita West   Mrs.A.P.U.I.Kulasena  0713763821
Miyanawita East   Mr.M.A.Nandasena  
Kiranodagama   Mrs.R.A.Lakmali Rathnayaka  0719202964
Panapitiya South   Mrs.P.M.N.P.Palansooriya  0719203260
Panapitiya North   Mrs.M.P.R.Amarasena  0702102320
Madalagama Colony   Mr.D.R.A.R.Roobasingha  0715260390
Madalagama   Mr.S.K.B.Gamage  0714188823
Yatagara   Mr.Janala Niroshan  0719202545
Endana   Mr.S.K.B.Gamage (Acting)  0714188823
Udahoupe   Mr.Lasana Weerasingha  0719202605
Kalalella   Miss.E.A.M.S.Edirisingha  0715887528
Nambuluwa   Mrs.L.W.C.D.Lellupitiya  
Yainna   Mrs.M.M.N.D.Bandaramenike  0711976122
Nugawela West   Mr.R.A.C.L.Gunathilaka  0719202906
Nugawela East   Mrs.W.K.K.U.Wanniarachchi  0719203114
Wellandura   Mr.B.P.K.Basnagoda  0758690004
Gabbela   Mr.G.N.Nilmini  0719202902
Bungiriya   Mrs.H.V.R.K.Champika  0719203025

News & Events

29
Sep2018
කෘෂිකමිටු රැස්වීම

කෘෂිකමිටු රැස්වීම

    කහවත්ත ප්‍රාදේශිය ලේකම් කාර්යාලයේ මාසික...

03
Sep2018
පොදු කොට්ඨාශ රැස්වීම

පොදු කොට්ඨාශ රැස්වීම

‍පොදු කොට්ඨාශ දින රැස්වීම 2019/01/22 වන දින...

Scroll To Top